Skip to main content

Valgusreklaamide lahendused sinu ettevõttele

Kontakt

Meie tooted

Pakume laia valikut valgusreklaame: valgustatud või valgustustamata, väiksematest kuni suuremahuliste tähtedeni. Hoolime igast projektist ning soovime pakkuda sulle parimat kliendikogemust.

Tootekataloog
VALGUSTÄHED (P)

LED valgustähed on enamasti alumiiniumist valmistatud eraldiseisvad, valgusega või ilma valguseta esiletõstetud tähed või logod. Need on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välitingimustes ja neid saab kohandada mitmesuguste värvide, kirjastiilide ja valgustustehnikatega. Ideaalne igat tüüpi ja suurusega ettevõtetele.

VALGUSKASTID (L)

Valguskastid on tavaliselt alumiiniumist valmistatud ühtlased valgustatud reklaampaneelid, mille esipinda ja/või külgi katab pleksiklaas või kangas. Need sobivad nii väiksemate kui ka suuremõõtmeliste reklaamide valmistamiseks, näiteks kaubanduskeskuste, laohoonete kui ka restoranide välisseinale. Need on ideaalsed, kui on vaja brändi või logo taustaga esile tuua, luues suure valgustatud ala. Valguskastid võimaldavad esitleda ka pikemaid tekste ja logosid.

KAHEPOOLNE VALGUSKAST (FL)

Valgustatud kahepoolne valgusreklaam sobib ideaalselt sise- ja välireklaami jaoks. Neid leidub sageli linnatänavatel ja ostukeskustes majajuhina.

ERITELLIMUSED JA MUU

Lisaks valgusreklaamidele ja -kastidele, saab meilt tellida püloneid ehk reklaamposte, kleebiseid jm erilahendusi.

Usaldab üle 100 ettevõtte

Klientide tagasiside

I had a superb experience with the Inkwell Design team. Their professionalism has always been impressive. We have been collaborating for years and will continue to do so in the future. Tänud valgusreklaamide eest.

Georg. VPIZZA WABRIK

We appreciated that from the moment we made our inquiry to placing the order, we were able to quickly get the signs up for our restaurant.

Dan. NBURGER KITCHEN TÄNAVAGURMEE

6 põhjust, miks valida meid koostööpartneriks

Meie eesmärk on alati olnud aidata ettevõtetel suurendada nähtavust, meelitada uusi kliente ning saavutada sinu brändi- ja turunduseesmärke

Kõrgekvaliteedilised tooted

Meie tooted on kvaliteetsed, mis on loodud kasutades uusimaid tehnoloogiaid ja seadmeid.

Kiire suhtlus

Me teame, et sinu aeg on väärtuslik. Seetõttu peame oluliseks vastata sinu päringule ühe tööpäeva jooksul.

Kiire ja usaldusväärne kohaletoimetamine

Me mõistame, et aeg on ülioluline. Seetõttu pakume kiiret paigaldamise võimalust, et sinu reklaam oleks paigas täpselt siis, kui seda vajad.

Omaala spetsialistid

Inkwell’i meeskonnas on omaala spetsialistid, kes tagavad, et iga projekt oleks kvaliteetne ja vastaks ootustele.

Eriltellimused

Aitame kohandada tellitud projekte vastavalt brändi identiteedile ja sõnumile. See loob tugevama brändituntuse ja tõmbab ligi potentsiaalseid kliente.

Kliendirahulolu

Meie meeskond on pühendunud pakkuma paindlikke lahendusi.

Meie ettevõttest

Inkwell Design asutati 2014. aastal, mille tegevjuhiks on Martin Tiitson, kirglik ettevõtja, kelle visioon on luua kvaliteetseid valgusreklaame igas suuruses ettevõtetele. Aastate jooksul on Inkwellist saanud tuntud valgusreklaamide lahenduste pakkujaid Eestis. Kvalifitseeritud disainerite meeskonnaga, meistrid, ja paigaldusspetsialistid, meil on teadmised ja kogemused mis tahes visiooni ellu viimiseks.

Ükskõik, kas tegemist on alustava või tegutseva ettevõtega, aitame leida sulle sobilikud lahendused ,et luua valgusreklaam, mis paistab silma ja esindab ettevõtet parimal moel.

KKK

Milliseid valgusreklaame te pakute?

Pakume laia valikut valgusreklaame, mis vastavad erinevatele ärivajadustele ja esteetilistele eelistustele. Meie konkreetsed pakkumised hõlmavad järgmist:

a) Valgustähed: Valgustähed on enamasti alumiiniumist valmistatud eraldiseisvad tähed või logod, millel on LED valgustus ning mis on mõeldud nii sise- kui ka välistingimustes kasutamiseks.

b) Taustvalgustusega reklaam: tuntud ka kui halovalgustusega reklaam, mis tekitab tähtede või graafika ümber sära, andes elegantse välimuse.

c) Neoonreklaamid: annavad ettevõtte logole või sloganile retro hõngu. LED-neoon lahendusi on võimalik teostada nii ühevärvilisena kui ka RGB variatsioonides, pakkudes paindlikkust sõnaliste sõnumite või mitmekesiste kujundite ja valgustriipude näol. Kasutatakse sisetingimustes.

d) Valguskastid: Tavaliselt alumiiniumist valmistatud, ühtlased valgustatud reklaampaneelid, millel on valgustatud graafika või sõnum, tavaliselt LED-tehnoloogiat kasutades. Valguskastid võimaldavad esitleda ka pikemaid tekste ja logosid.

Pülonid (reklaampostid) on iseseisvad reklaamkonstruktsioonid, mida valmistatakse alumiiniumist või muust materjalist. Sobivad kasutamiseks nii sise- kui väliskeskkonnas, pakkudes teabe edastamist mitmelt küljelt. Neid kasutatakse tavaliselt suunanäitajatena teede ääres või kaubanduskeskustes.

Igal valgusreklaami tüübil on oma ainulaadsed omadused ja eelised ning meie kogenud meeskond aitab valida parima lahenduse, mis vastab ettevõtte konkreetsetele nõuetele ja kaubamärgi eelistustele.

Kui kaua valgusreklaam tavaliselt kestavad?

Valgusreklaamide eluiga võib varieeruda sõltuvalt erinevatest teguritest, nagu kasutatud materjalide kvaliteet, hooldus ja kasutustingimused. Keskmiselt võivad LED-reklaamid kesta 50 000 kuni 100 000 tundi, samas kui neoonsiltide eluiga on tavaliselt umbes 30 000 kuni 50 000 tundi. Regulaarne ja korralik hooldus võivad aidata teie valgusreklaami eluiga pikendada.

Kas kujundate kohandatud valgusreklaame?

Jah, me oleme spetsialiseerunud kohandatud valgusreklaamide loomisele, mis on kohandatud meie klientide erinõuetele. Teeme sinuga koostööd, et mõista ettevõtte brändingut, sõnumivahetust ja esteetilisi eelistusi ning seejärel loome pilkupüüdva lahenduse, mis ühtib ettevõtte visiooniga.

Kui kaua võtab tootmis- ja paigaldusprotsess aega?

Valgusreklaamide valmistamise ja paigaldamise ajakava võib varieeruda sõltuvalt projekti keerukusest ja meie hetkelisest töökoormusest. Kui oleme selgelt aru saanud, millist lahendust soovid, anname hinnangulise valmimise aja kohe peale tellimuse kinnitust. Püüame oma projekte ellu viia mõistliku aja jooksul, tagades samal ajal kõrgeimad kvaliteedistandardid.

Kas pakute valgusreklaamide hooldus- ja remonditeenuseid?

Jah, pakume valgusreklaamide hooldus-ja remonditeenuseid. Regulaarne hooldus aitab hoida valgusreklaame optimaalses seisukorras ja tagab nende töötamise pikki aastaid. Mis tahes probleemide või kahjustuste korral saab meie meeskond pakkuda õigeaegset remonti.

Kas valgusreklaamid on energiasäästlikud?

Jah, valgusreklaamid, eriti need, mis kasutavad LED-tehnoloogiat, on energiasäästlikud. LED-reklaamid tarbivad võrreldes traditsiooniliste neoonreklaamidega oluliselt vähem elektrit, muutes need pikas perspektiivis keskkonnasõbralikumaks ja kuluefektiivsemaks. LED-reklaamid pakuvad ka suuremat paindlikkust heleduse juhtimise ja värvivalikute osas.

Kas valgusreklaami saab kasutada välitingimustes?

Absoluutselt! Valgusreklaamid on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui ka välistingimustes. Need on ehitatud vastu pidama erinevatele ilmastikutingimustele, nagu vihm, lumi ja päikesevalgus. Kasutame vastupidavaid ja ilmastikukindlaid materjale, et valgusreklaam püsiks vastupidavana ka kõige keerulisemate ilmastikuoludega.

Millist luba on vaja valgusreklaamide paigaldamiseks?

Valgusreklaamide paigaldamiseks vajalikud eriload võivad oleneda ettevõtte asukohast ja kohalikest eeskirjadest. Saame aidata vajalike lubadega ja juhendada sind protsessi käigus. Meie eesmärk on tagada, et valgusreklaamide paigaldamine vastaks kõigile asjakohastele eeskirjadele ja juhistele.

Kas saate aidata vanade valgusreklaamide eemaldamisel ja utiliseerimisel?

Jah, saame abistada vanade valgusreklaamide eemaldamisel ja utiliseerimisel. Kui sinu ettevõttel on olemasolevaid reklaame, mis vajavad asendamist või eemaldamist, saame sind selle protsessiga aidata.

Kuidas alustada valgusreklaami tellimist?

Alustamine on lihtne! Lihtsalt pöördu meie meeskonna poole kas telefoni, või e-posti teel ning kirjelda millist valgusreklaami vajad. Arutame hea meelega sinu projekti detaile, vastates lisaküsimustele ning juhendades valgusreklaami loomisel.